Konwent Baka 2013

22:58:00 MrJedi 1 Comments

Aby nie popaść w zbytni schematyzm, tym razem postanowiliśmy przygotować nieco bardziej uporządkowany materiał filmowy z wrocławskiego konwentu Baka. Byłoby go co prawda nieco więcej, gdyby nie awaria sprzętu, ale i tak udało nam się nagrać kilka fajnych momentów. A zatem, przed nami trzy filmiki. Oto one.


Flashback: to króciutki klip, oddający nasze konwentowe wrażenia na gorąco. Kolorowi fani, mnóstwo spotkań tematycznych. Jak zwykle, naszym celem nie było ocenianie, czy też szczegółowe omawianie, a raczej oddanie fanowskiego klimatu imprezy, bo przecież właśnie po to się przy takich okazjach spotykamy: aby dawać wspólnie upust swojej pasji.


Panel Neon Genesis Evangelion: to kolejne spotkanie z serii, przygotowywane przez Michała Kotrycha, dla wszystkich miłośników kultowej serii "Neon Genesis Evangelion".


Harajuku i szkolne mundurki: czyli zgodnie z konwencją tego wydania konwentu Baka, mówiliśmy o modzie, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju uniformów, zwłaszcza szkolnych mundurków, jakie nosi się w Japonii w przedziale wiekowym 6-18. Na panelu było naprawdę zabawnie. Oto jego fragmenty.

Dziękujemy wam za, jak zwykle, miłe spotkanie na konwencie. Oby nie ostatnie. Do zobaczenia przy kolejnych okazjach. Nie tylko na konwentach!

1 komentarz:

  1. Szkoda, że przez awarię sprzętu nie ma możliwości obejrzenia materiału z nocki z klasyką, panelu o starych konwentach i anime na VHS. Wszystkie były naprawdę świetne i fajnie by było zobaczyć o nich jakiś materiał.
    Oby w przyszłym roku już żadnych wybryków sprzęt nie odstawiał.

    OdpowiedzUsuń

...