JOF02 :: 16 :: Witaj Japonio! (poradnik turysty)

14:20:00 MrJedi 2 Comments


Każda podróż do Japonii to wydarzenie, któremu zawsze towarzyszy wiele emocji i radosnych rozważań o czekających nas na miejscu nowych doświadczeniach i atrakcjach. To wspaniale móc popuścić wodze fantazji, ale jeszcze wspanialej jest przystąpić do przygotowań do prawdziwego wyjazdu i zaznać tych niezwykłości wszystkimi swoimi zmysłami. Jednak zanim dotrzemy na miejsce, czeka nas coś jeszcze - podróż.

Oto garść praktycznych rad i ogólnych sugestii dla wszystkich tych, którzy chcą się wybrać do Japonii na własną rękę, bo żadna zorganizowana wycieczka nie da wam tyle radości, co dostosowany wyłącznie do waszych unikalnych potrzeb indywidualny wyjazd. Do uwagi zachęcamy zwłaszcza tych, którzy wybierają się do Tokio, gdyż na niniejszych filmach pokażemy wam nie tylko przelot, ale również tokijskie lotnisko Narita i kilka związanych z tym cennych, technicznych porad.

Jednak film ten, jak zwykle zresztą filmy z naszej serii, ma za zadanie nie tylko dostarczyć cennych informacji, ale również, a może przede wszystkim, przekazać wam odrobinę tego niesamowitego klimatu, jaki towarzyszy nam w każdej podróży do tego kraju. Częstujcie się zatem do woli i... miłej podróży!Chcesz dowiedzieć się więcej o wyjazdach do Japonii? Zerknij również tutaj:
Konwent LOVE 3: panel "Witaj Japonio!"


2 komentarze:

 1. Bardzo dobry odcinek, właśnie na coś takiego czekałem. Zawsze lepiej wiedzieć takie rzeczy przed podróżą. Czyli z lotniska można dotrzeć do Tokio albo autobusem, albo pociągiem? Które szybsze, a które tańsze? Można gdzieś zobaczyć rozkłady jazdy danych autobusów i pociągów, po angielsku? Zawsze trzeba rezerwować miejsce w hotelu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początek, polecam ten oto topik na naszym forum:
   http://japoniaoczamifana.frix.pl/temat/13931/pytania-dotyczace-wyjazdow

   Odpowiedzi na pytania, które zadajesz, masz częściowo w filmach:
   - Najtańsza jest kolejowa linia podmiejska (początek trzeciego odcinka)
   - Najdroższy Limousine Bus (pomijając taksówkę) (koniec drugiego odcinka).
   - Hotele zawsze należy zarezerwować, inaczej będziesz miał kłopot z szukaniem odpowiedniego miejsca po męczącej podróży, a w wielu z nich nie dostaniesz pokoju bez rezerwacji.
   - sprawdź na początek na stronie lotniska Narita, może tam będą jakieś informacje.

   Usuń

...