JOF05 :: 01 :: Jak zorganizować podróż do Japonii :: część 1: motywacja, gromadzenie informacji i środków, bilet lotniczy

11:52:00 MrJedi 1 Comments

Odkąd zajmuję się tematyką Japonii, wciąż otrzymuję od Was najróżniejsze zapytania, dotyczące tego kraju. Wiele z nich się powtarza, a wśród tych powtarzających się sporo dotyczy wszelkich kwestii związanych z podróżowaniem po tym kraju. Dlatego właśnie, rozpoczynając nową serię naszego filmowego cyklu, postanowiłem przystąpić do omówienia wszelkich detali, związanych z organizacją indywidualnych wyjazdów do Japonii.

W pierwszym odcinku zajmiemy się czterema kwestiami wstępnymi, od których - naszym zdaniem - warto rozpocząć organizację indywidualnej podróży do Kraju Kwitnącej Wiśni. Jest to też odcinek w pewnym stopniu motywujący, który odpowie nam na pytanie: dlaczego warto zorganizować taki wyjazd bez pomocy biura podróży, a także o czym należy pomyśleć na samym początku. A zatem, witamy w nowej serii i zapraszamy w kolejną podróż po Japonii!Jak zorganizować podróż do Japonii - wszystkie odcinki:
JOF05 :: 01 :: część 1: motywacja, gromadzenie informacji i środków, bilet lotniczy
JOF05 :: 02 :: część 2: układamy plan podróży, koszty, jeny, karta pokładowa
JOF05 :: 03 :: część 3: odzież, gniazdka i wtyczki, bagaże, wyżywienie, trzęsienia
JOF05 :: 04 :: część 4: jetlag, telefony, dostęp do internetu, obawy turysty

1 komentarz:

  1. Wspaniale chciałem już w przyszłym roku zrobić sobię prezent na 30te urodziny. Nie wyszło, ale to wspaniałe, że Pan stworzył taki poradnik BARDZO chętnie skorzystam z rad i wskazówek!

    OdpowiedzUsuń

...