JOF04 :: 24 :: Tanie zakupy w Tokio

16:41:00 MrJedi 8 Comments

Na targu Ameyayokocho (zwanym też w skrócie Ameyoko), mieszczącym się w tokijskiej dzielnicy Ueno, byliśmy już nieraz. Jednak ilekroć tam trafiam, nie mogę się powstrzymać przed włączeniem kamery, czy też robieniem zdjęć, bowiem energia tego miejsca natychmiast daje o sobie znać żądnym impulsów zmysłom miłośnika podróży po Japonii. No i tak oto spreparowaliśmy kolejny filmik z tego historycznego w zasadzie targowiska. Co takiego jest w nim ciekawego, oprócz wspomnianego zgiełku? Przede wszystkim targ Ameyayokocho (czyt. Amejajokocio), to różnorodne towary i bardzo niskie ceny. Możemy się tutaj bardzo tanio wyżywić, ubrać i jeszcze do tego kupić wiele ciekawych pamiątek. Jest tu również salon gier z m.in. ufo catcherami i purikurą. Japonia wcale nie jest droga, moi drodzy, jak się powszechnie uważa. Wszystko zależy od tego, jak dobrze ją znamy. A targ Ameyayokocho znać naprawdę warto. Zresztą, podobnie jak całą dzielnicę Ueno.Spodobało ci się? W takim razie może zechcesz zobaczyć nasze inne filmy nakręcone w tym miejscu:
JOF01 :: Tokyo mini-trip 08 :: Targ Ameyayokocho
JOF02 :: 18 :: Tokijski szwendacz 02
JOF03 :: Tokijski szwendacz 02: Ueno
• JOF05 :: 07 :: Dźwięki targu Ameyayokocho

8 komentarzy:

 1. Niestety nie miałem nigdy okazji być w Tokio więc nawet nie bardzo wiem jakie tam ceny obowiązują. Z tych rynków azjatyckich mi najlepiej robi się zakupy online poprzez https://pl.aliexpress.com/af/category/200084017.html?categoryBrowse=y&origin=n&CatId=200084017&catName=akcesoria-do-telefon-oacute-w-kom-oacute-rkowych i muszę przyznać, że jak do tej pory to wszystko wychodziło tak jak sobie to założyłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż w tak odległych zakątkach niestety jeszcze nie byłam więc nawet nie wiem jakie towary tam można kupić. Zdecydowanie mi najbardziej pasuje kupowanie wszystkiego przez internet i tak po prostu robię. Jeszcze jak trafi się, że dany sklep ma możliwość śledzenia przesyłek https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek to już w ogóle super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

...